Seksuolog

Seksuolog

Zainteresowanie seksualnością człowieka oraz poprawa jakości życia erotycznego przestały być w ostatnich latach tematami tabu. Coraz więcej osób ma świadomość tego, jak sfera seksualna wpływa na inne obszary naszego funkcjonowania, np. trwałość związku, relacje partnerskie, sferę społeczną, zawodową czy emocjonalną. Satysfakcja z udanego pożycia seksualnego znacząco wpływa na poziom samooceny oraz poczucie atrakcyjności i pewności siebie. 

Zaburzenia seksualne mogą mieć różne przyczyny. Istotnym jest zatem, aby seksuolog udzielający pomocy pacjentowi posiadał również wiedzę z zakresu medycyny oraz psychologii. Na konsultacje seksuologiczne do Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO zapraszamy zarówno pary jak i pacjentów indywidualnych.

Kiedy zgłosić się do seksuologa?

Najlepiej zgłosić się do seksuologa, gdy:

Jak wygląda spotkanie z seksuologiem?

Spotkania z seksuologiem mają charakter rozmowy, w której seksuolog dba o dyskrecję i komfort klientów. Spotkanie z seksuologiem odbywa się w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem prawa do prywatności klientów. Seksuolog zawsze pracuje według zasad etycznych Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego PTS, przestrzega tajemnicy zawodowej  oraz zapewnia pełną dyskrecję.

Dziękujemy, wkrótce postaramy się zadzwonić.

Zostaw numer