Emilia Gündüz

Ukończyła 4-letnie szkolenie z psychoterapii DMT w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz szkolenie EmotionAid® opracowane w International Trauma Healing Institute Izrael (ITI Izrael) i oparte na podejściu Somatic Experiencing®. Pracuje głównie werbalnie, jednak postrzega człowieka jako całość, połączenie umysłu i ciała. W związku z tym w pracy psychoterapeutycznej pomaga osobom zauważyć ich doznania z ciała, co jest pomocne, by pełniej rozpoznawać swoje uczucia i doświadczać większej integralności w sobie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in z dziećmi z trudnościami w uczeniu się w Zespole Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wlkp., z pacjentami z zaburzeniami lękowymi i depresją na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. oraz jako terapeutka zajęciowa osób z demencją i chorobą Alzheimera w domu opieki w Gorzowie Wlkp, a także na Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.
Ponadto pracowała jako wolontariuszka z osobami niewidomymi w fundacji GAP Görmeyenler Derneği Genel Merkezi na wschodzie Turcji, w Adiyaman.
Pracuje z osobami, które doświadczają stanów obniżonego nastroju, nie radzą sobie ze stresem, doświadczają trudności w relacjach, przeżywają kryzys bądź doświadczają trudności z nim związanych, doświadczają zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, przeżywają trudności emocjonalne, mają trudności w pracy np.: doświadczyli sytuacji mobbingu, wypalenia zawodowego, a także doświadczają innych trudności, które negatywnie wpływają na ich życie.
 
 
Jest terapeutką przyjazną środowisku LBGT+.
Pracuje stacjonarnie w Warszawie i online w języku polskim i angielskim.
 
Jest członkinią PSPTiR a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Wróć do zespołu: Nasz zespół

Zobacz również: 

Oferta dla dorosłych

Cennik

Psychoterapia