Hanna Domaradzka

hanna domaradzka psycholog

Psycholog, pedagog, doradczyni zawodowa. Ukończyła jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością z neuropsychologii klinicznej oraz studia podyplomowe na kierunkach Doradztwo Zawodowe i Przygotowanie Pedagogiczne. Dodatkowo ma za sobą liczne kursy i szkolenia z zakresu udzielania pomocy psychologicznej dzieciom i ich rodzinom. To m.in. kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i Porozumienia Bez Przemocy (NVC) organizowany przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz kurs Terapii Behawioralno-poznawczej w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w państwowych i prywatnych placówkach oświatowych, oraz m.in. w Klinice Psychiatrii Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON na Oddziale Terapii oraz Telefonie Zaufania dla Weteranów i ich Rodzin, Centralnym Szpitalu Klinicznym WUM na Oddziale Neurochirurgii. Działała też w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie na Oddziale Terapii Uzależnień, na Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „POMOST”. 

W Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO zajmuje się udzielaniem pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży oraz poradnictwem i wsparciem psychoedukacyjnym rodziców. Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu może spojrzeć na problemy podopiecznych z wielu perspektyw.