Małgorzata Chmielińska

Małgorzata Chmielińska psycholog Gocław

Psycholog, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Praca z dziećmi jest dużym wyzwaniem, ale daje jej ogromną radość i satysfakcję. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w przedszkolu integracyjnym, jest nauczycielem wspomagającym i terapeutą – prowadzi indywidualną terapię psychologiczną, zajęcia TUS oraz Naukę Czytania metodą symultaniczno – sekwencyjną. 

Jest również trenerem TUS, prowadzi zajęcia stacjonarne i terenowe podczas turnusów z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi. W pracy stara się podążać za potrzebami dzieci, dlatego do każdego podchodzi indywidualnie okazując mu szacunek, wsparcie i akceptację. Bardzo ważne jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa dzieci, więc szczególną uwagę zwraca na to, jak czują się w grupie i jakie emocje im towarzyszą. Chętnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu pedagogiki i psychologii.

W Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO prowadzi konsultacje i terapię psychologiczną dzieci, a także konsultacje rodzicielskie.

 

Wroć do zespołuNasz zespół

Zobacz również: 

Psycholog dziecięcy

Oferta dla dzieci