Sylwia Gilewska-Matysiak

Psycholog i mediator. Ukończyła studia magisterskie z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS, studia podyplomowe z Diagnozy Klinicznej Dziecka i Rodziny na Uniwersytecie Warszawskim  oraz Poradnictwo Psychologiczno-Pedagogiczne w PEDAGOGIUM Wyższej Szkole Nauk Społecznych.  Jest również absolwentką Kursu podstawowego dla Mediatorów organizowanego przez Polskie Centrum Mediacji

Ponadto ma za sobą liczne szkolenia w zakresie, diagnozy psychologicznej, metod terapii dzieci i młodzieży, pracy z grupami, oraz profilaktyki zdrowia psychicznego m.in. „Praktyk metody Kids’ skills- Dam radę” oraz „ I’m Proud of You”-Jestem z Ciebie dumny, w nurcie Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu, Szkolenie „Trening Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu”, Kurs Ruchu Rozwijającego  wg Weroniki Sherborne.

Doświadczenie zawodowe w zakresie pomocy psychologicznej, terapii i diagnostyki psychologicznej zdobywała m. in. pracując w przedszkolach, Szkole podstawowej i Gimnazjum.

Zajmuje się diagnozą i terapią indywidualną dzieci i młodzieży, prowadzeniem zajęć grupowych oraz wsparciem rodziców w procesie terapii dzieci. Prowadzi również Trening Umiejętności Społecznych.

W Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne, terapię dzieci i młodzieży w podejściu systemowym oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu, wsparcie psychologiczne dla dzieci, rodziców oraz kadry pedagogicznej