Szkolenia dla biznesu


  Szkolenia dla kadry i zorganizowanych zespołów

  Na Państwa życzenie organizujemy szkolenia zamknięte dla dużych oraz małych grup. Chętnie odwiedzimy Państwa w każdym miejscu Polski. Terminy, cenę oraz tematykę szkoleń ustalamy indywidualnie dopasowując ją do oczekiwań i potrzeb grupy.

  Szkolenia dla firm

  Część z naszych szkoleń kierujemy również do firm poszukujących nowych rozwiązań i ścieżek rozwoju dla swoich pracowników. Organizowanie różnego rodzaju szkoleń, zarówno w dużych jak i niewielkich firmach to w ostatnich latach niezwykle popularny trend. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych partnerów z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod psychologii biznesu.

  Proponujemy szeroki wachlarz szkoleń interpersonalnych, szkoleń z tzw. umiejętności miękkich, m.in.:

  Każde szkolenie przygotowujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania klienta z uwzględnieniem:

  Psycholog dla firm

  W ramach współpracy z firmami oferujemy również kompleksową opiekę psychologiczną świadcząc pomoc w formie indywidualnych konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii. Podczas indywidualnej pracy z psychologiem klienci mają możliwość pracować nad własnym rozwojem, poznawać swoje mocne i słabe strony, budować nowe umiejętności komunikacji międzyludzkiej, rozwijać zdolności interpersonalne oraz pracować nad własnymi osobistymi trudnościami i ograniczeniami, np.:

  Spotkania z naszymi psychologami odbywają się w gabinecie na warszawskim Gocławiu lub w formie sesji on-line.

  Dziękujemy, wkrótce postaramy się zadzwonić.

  Zostaw numer