Warsztaty/Szkolenia

Szkolenia z pracy z dziećmi i młodzieżą

Centrum INDYGO specjalizuje się w terapii, diagnozie oraz edukacji dzieci i młodzieży. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra terapeutyczna. Pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą! Zapraszamy na nasze szkolenia z pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze szkolenia dedykujemy nauczycielom, terapeutom, studentom oraz rodzicom.

Szkolenia dla nauczycieli, terapeutów, psychologów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia dla specjalistów przygotowane z myślą o osobach pracujących na co dzień z dziećmi oraz młodzieżą. Oferujemy szkolenia dla nauczycieli, szkolenia dla terapeutów, szkolenia dla pedagogów, szkolenia dla psychologów, szkolenia dla logopedów oraz szkolenia dla osób pracujących na co dzień z dziećmi. Szczególną ofertę kierujemy do specjalistów pracujących z dziećmi niepełnosprawnymi. Proponujemy szkolenia z pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, szkolenia z pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, szkolenia z diagnozy oraz terapii autyzmu, szkolenia z diagnozy i terapii zespołu Aspergera i wiele innych.

Szkolenia dla szkół i przedszkoli

Na Państwa życzenie organizujemy również szkolenia zamknięte dla dużych oraz małych grup. Chętnie odwiedzimy Państwa w każdym miejscu Polski. Terminy, cenę oraz tematykę szkoleń ustalamy indywidualnie dopasowując ją do oczekiwań i potrzeb grupy.

Szkolenia dla rodziców dzieci z autyzmem

Część z naszych szkoleń kierujemy również do rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju. Zachęcamy wszystkich rodziców do wzięcia udziału w interesujących ich szkoleniach. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy mieli szansę wesprzeć ich w codziennym trudzie, jakim jest opieka nad dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dla rodziców biorących udział w naszych kursach proponujemy atrakcyjne rabaty!

Szkolenia dla studentów

Do udziału w naszych szkoleniach zachęcamy również studentów. Nasze szkolenia adresujemy szczególnie do studentów psychologii, pedagogiki oraz kierunków pokrewnych. Na szkolenia zapraszamy również absolwentów i stażystów pragnących zdobyć dodatkowe zawodowe kompetencje.

 

Bezpłatne szkolenia finansowane przez UP 

Od dnia 26.06.2017r Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr 2.14/00298/2017 – oznacza to możliwość finansowania szkoleń przy współpracy z Urzędem Pracy.

 

Zobacz naszą pełną ofertę szkoleń

Więcej informacji: szkolenia@centrumindygo.pl

 

 

 

Dziękujemy, wkrótce postaramy się zadzwonić.

Zostaw numer