SZKOLENIA

DLA KADRY I ZORGANIZOWANYCH ZESPOŁÓW

Co oferujemy:

Szkolenia z pracy z dziećmi i młodzieżą
Centrum INDYGO specjalizuje się w terapii, diagnozie oraz edukacji dzieci i młodzieży. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra terapeutyczna. Pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą! Zapraszamy na nasze szkolenia z pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasze szkolenia dedykujemy nauczycielom, terapeutom, studentom oraz rodzicom.

Szkolenia dla nauczycieli, terapeutów, psychologów
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia dla specjalistów przygotowane z myślą o osobach pracujących na co dzień z dziećmi oraz młodzieżą. Oferujemy szkolenia dla nauczycieli, szkolenia dla terapeutów, szkolenia dla pedagogów, szkolenia dla psychologów, szkolenia dla logopedów oraz szkolenia dla osób pracujących na co dzień z dziećmi. Szczególną ofertę kierujemy do specjalistów pracujących z dziećmi niepełnosprawnymi. Proponujemy szkolenia z pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, szkolenia z pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, szkolenia z diagnozy oraz terapii autyzmu, szkolenia z diagnozy i terapii zespołu Aspergera i wiele innych.

Szkolenia dla kadry i zorganizowanych zespołów
Na Państwa życzenie organizujemy również szkolenia zamknięte dla dużych oraz małych grup. Chętnie odwiedzimy Państwa w każdym miejscu Polski. Terminy, cenę oraz tematykę szkoleń ustalamy indywidualnie dopasowując ją do oczekiwań i potrzeb grupy.

Szkolenia dla biznesu
Część z naszych szkoleń kierujemy również do firm poszukujących nowych rozwiązań i ścieżek rozwoju dla swoich pracowników. Organizowanie różnego rodzaju szkoleń, zarówno w dużych jak i niewielkich firmach to w ostatnich latach niezwykle popularny trend. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych partnerów z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod psychologii biznesu. Proponujemy szeroki wachlarz szkoleń interpersonalnych, szkoleń z tzw. umiejętności miękkich, takich jak: komunikacja w zespole, bezproblemowe rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie ze stresem, umiejętności negocjacji, rozwijanie umiejętności zarządzania czasem, budowanie własnej asertywności i pewności siebie i inne. Każde szkolenie przygotowujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania klienta z uwzględnieniem preferowanej liczebności grupy, formy kursu (warsztat, wykład, seminarium) oraz interesującej zespół tematyki.

Szkolenia dla studentów
Do udziału w naszych szkoleniach zachęcamy również studentów. Nasze szkolenia adresujemy szczególnie do studentów psychologii, pedagogiki oraz kierunków pokrewnych. Na szkolenia zapraszamy również absolwentów i stażystów pragnących zdobyć dodatkowe zawodowe kompetencje.

Bezpłatne szkolenia finansowane przez UP

Od dnia 29.07.2021r.  Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr 2.14/00295/2021– oznacza to możliwość finansowania szkoleń przy współpracy z Urzędem Pracy.

Więcej informacji: szkolenia@centrumindygo.pl

https://stor.praca.gov.pl/portal/#/ris/wyszukiwarka