nasz zespół

psychiatra dla dorosłych

p.stosik

Paweł Stasik

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii, którą odbywa w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją główną działalność leczniczą prowadzi w Oddziale F6 Diagnostyczno–Terapeutycznym dla Zaburzeń Depresyjnych, Lękowych i Zaburzeń Snu oraz Diagnostyki Spektrum Autyzmu i Zaburzeń Neurorozwojowych. 

psycholog dziecięcy

Maria Kłym-Guba psycholog

maria kłym-guba

Psycholog,  promotor zdrowia psychicznego. Ukończyła studia doktoranckie z zakresu psychologii rozwojowej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

hanna domaradzka psycholog

Hanna Domaradzka

Psycholog, pedagog, doradczyni zawodowa. Ukończyła jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością z neuropsychologii klinicznej 

Małgorzata Chmielińska

Psycholog, trener TUS, Prowadzi naukę czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. 

sylwia gilewska-matysiak

Psycholog i mediator, terapeuta TUS. Ukończyła studia magisterskie z psychologii  na Uniwersytecie SWPS. Bliski jest jej nurt systemowy.

Dominika Stelmaszczyk psycholog

Dominika Stelmaszczyk

Psycholog, trenerka TUS. Ukończyła 5-letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji psychologia kliniczna dziecka i rodziny.

irena lengiewicz psycholog

Irena Lengiewicz

Psycholog, terapeuta TUS. Ukończyła studia magisterskie z psychologii  na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.  

Jacek Tkaczenko psycholog

Jacek Tkaczenko

Psycholog, trener umiejętności psychospołecznych. Ukończył jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS

liudmyla novyk

Psycholog, doktor nauk filozoficznych na kierunku psychologia. Posiada prawie 20letnie doświadczenie w pracy indywidualnej z dziećmi i młodzieżą.

Alicja Grudowska

Psycholog, trenerka TUS. Ukończyła 5-letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Psychologia kliniczna dziecka i rodziny.

Dominika Szabat

Pedagog specjalny, oligofrenopedagog, pedagog resocjalizacyjny, terapeuta TUS.  Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia. 

LILIAN KANEKO

Psycholog, diagnosta. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Posiada kwalifikacje do diagnozowania narzędziami ADOS-2, Stanford Binet 5 oraz PEP-3-PL

Dominika Krata

Psycholog dzieci i młodzieży, trener umiejętności miękkich, absolwentka Uniwersytetu SWPS. Prowadzi także konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Karolina Kamińska

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie  4-letniej Szkoły
Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. 

Nataliya Basko

Psycholog międzykulturowy, psychotraumatolog, trener z 15letnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje metody terapii poznawczo-behawioralnej.

Sylwia Zarecka

Psycholog, trenerka TUS. Ukończyła studia psychologiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ze specjalnością psychologia kliniczna. 

logopeda

Malwina Butkiewicz

Logopeda. Terapeutka ręki. Ukończyła Logopedię ogólną i kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim. Posługuje się Polskim Językiem Migowym. Pracuje z dziećmi z dyslaliami, rozszczepem podniebienia, opóźnionym rozwojem mowy oraz dziećmi dwujęzycznymi .

Karolina Młynek

Logopedka. Ukończyła Logopedię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika również na UWr.  Absolewentka  Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku Kształcenie muzyczno-ruchowe.

Monika Szewczyk

Logopedka. Ukończyła Pedagogikę specjalną specjalność: logopedia na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Pracuje z dziećmi z dyslaliami, ze spectrum autyzmu, opóźnionym rozwojem mowy, dziećmi dwujęzycznymi oraz z dorosłymi.

Milena Kalińska

Zuzanna Błażewicz

Logopeda i filolog polski. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim, z tytułem magistra.  Posiada również wykształcenie muzyczne. Pracuje  z pacjentami z dyslalią, niedosłuchem, afazją dziecięcą, niepłynnością mowy czy mutyzmem

Małgorzata Kozak

 

 

 

OLA Witkowska

Ukończyła studia na kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada doświadczenie w pracy m.in. z osobami z afazja, dyslalią, zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Posiada odpowiednie kursy z zakresu zaburzeń przetwarzania słuchowego, 

neurologopeda

Katarzyna Kornaś

Neurologopeda, logopeda, pedagog. Tworzy autorskie pomoce logopedyczne. Współautorka komiksów logopedycznych oraz czasopisma logopedycznego, autorka artykułów logopedycznych.

Katarzyna MĘDRZAK

Absolwentka neurologopedii i logopedii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, gdzie kształciła się pod okiem takich specjalistów jak dr Elżbieta Stecko, dr Anna Prożych czy dr Marikia LItwin

integracja sensoryczna

Jacek Wróbel

Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej.  

PAULINA SKRZYPIEC

Nauczyciel, pedagog specjalny, terapeuta SI. Ukończyła studia  w zakresie pedagogiki specjalnej na specjalności edukacja włączająca i integracyjna w Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Emilia Kowalczyk-Rumak

Specjalista w obszarze socjologii, terapii integracji sensorycznej, terapii pedagogicznej oraz pedagogiki specjalnej. 

Monika Multan

Terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta ręki, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.

Izabela Żuk

Dominika Dziekoń

Anna Kowalczyk

terapia ręki

Jacek Wróbel

Magister fizjoterapii, absolwent AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej.  

Malwina Butkiewicz

Logopeda. Terapeutka ręki. Ukończyła Logopedię ogólną i kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim. Posługuje się Polskim Językiem Migowym.    

Martyna tarapata

Pedagog specjalny, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju oraz certyfikowany terapeuta behawioralny.

Monika Gałkowska

Pedagog specjalny, arteterapeuta, terapeuta pedagogiczny, terapeuta TUS. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi i emocjonalnymi.

pedagog specjalny

Martyna tarapata

Pedagog specjalny, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju oraz certyfikowany terapeuta behawioralny.

Monika Gałkowska

Pedagog specjalny, arteterapeuta, terapeuta pedagogiczny, terapeuta TUS. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi i emocjonalnymi.

Emilia Kowalczyk-Rumak

Specjalista w obszarze socjologii, terapii integracji sensorycznej, terapii pedagogicznej oraz pedagogiki specjalnej. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

terapia behawioralna

Martyna tarapata

Pedagog specjalny, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju oraz certyfikowany terapeuta behawioralny.

LILIAN KANEKO

Psycholog, diagnosta. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Posiada kwalifikacje do diagnozowania narzędziami ADOS-2, Stanford Binet 5 oraz PEP-3-PL

DOGOTERAPIA

MATYLDA MATUSIAK

Inżynier kierunku Hodowli i Ochrony Zwierząt Towarzyszących i Dzikich na SGGW. Praktyki odbywała  w psiej szkole policyjnej w Sułkowicach oraz w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Wraz ze swoim psem – Teddym tworzą certyfikowany zespół wizytujący w dogoterapii. Pracuje indywidualnie z właścicielami psów w zakresie treningów i porad behawiorystycznych. Wiedzę i doświadczenie w pracy z psami ma poparte licznymi seminariami, kursami i webinariami o tematyce kynologicznej. Wraz ze swoim psem ciągle poszerzają swoją wiedzę i zdobywają doświadczenie.

dietetyk

Ewa Jagodzińska-Piekarniak

Dietetyk medyczny, psychodietetyk. Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Dietetyka oraz podyplomowych studiów Psychodietetyka oraz Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie. Dietetyk polecany przez Fundację Insulinooporności.

Małgorzata Goc

Dietetyk kliniczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i SGGW w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w szpitalach powiatowych oraz poradniach dietetycznych. Współpracuje z dorosłymi i dziećmi. Autorka tekstów specjalistycznych i prowadząca szkolenia i warsztaty.

psychoterapia dla dorosłych

Kamila Czajkowska

Psycholog, psychoterapeutka, terapeuta uzależnień. Absolwentka Społecznej Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia akredytowane przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Małgorzata Domańska

Psycholog, psychodietetyk, terapeutka. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej, a także Neuropsychologia Kliniczna i Diagnoza Neuropsychologiczna w Ujęciu Praktycznym.

Ola Blicharska

Psycholog, terapeutka. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia. Aktualnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie Poznawczo-Behawioralnym oraz studiów podyplomowych z zakresu Neuropsychologii Klinicznej

PSYCHOLOG DLA DOROSŁYCH

ANNA BLACHOWSKA

Psycholog, coach w podejściu wielopoziomowym. Pracuje w podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, kładącym szczególny nacisk na autonomię i zasoby osoby. Podejście to towarzyszy Pani Ani również w trakcie praktyki coachingowej skupionej na wielopoziomowym wspieraniu w rozwoju osobistym.

 

Magdalena Papierz

Psycholog, terapeuta TSR w procesie certyfikacji, terapeuta par. Certyfikowany Trener Biznesu oraz Terapeuta TUS. Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.  W pracy z ludźmi skupia się na ich mocnych stronach. Wierzy, że każdy posiada zasoby potrzebne mu do rozwiązania swoich trudności, a terapia to droga do ich odkrycia i ćwiczenia umiejętności korzystania z nich w codziennym życiu.

Nataliya Basko

Psycholog międzykulturowy, psychotraumatolog, trener z 15letnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje metody terapii poznawczo-behawioralnej.Pracuje w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim. 

 

TERAPIA UZALEŻNIEŃ

Kamila Czajkowska

Psycholog, psychoterapeutka, terapeuta uzależnień. Absolwentka Społecznej Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia akredytowane przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Paweł Przybysz

Terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji. Posiada blisko 15-letnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, doświadczającymi przemocy, DDA/DDD. Założyciel i przewodniczący Zarządu Fundacji Step by STEP

 

trening umiejętności społecznych

ALICJA GRUDOWSKA

Psycholog, trenerka TUS. Ukończyła 5-letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Psychologia kliniczna dziecka i rodziny.

KATARZYNA ADAMOWICZ

Trenerka TUS

 

sYLWIA ZARECKA

Psycholog, trenerka TUS. Ukończyła studia psychologiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ze specjalnością psychologia kliniczna. 

irena lengiewicz psycholog

Irena Lengiewicz

Psycholog, terapeuta TUS. Ukończyła studia magisterskie z psychologii  na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.  

Anna Kotow

Monika Gałkowska

Pedagog specjalny, arteterapeuta, terapeuta pedagogiczny, terapeuta TUS. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi i emocjonalnymi.

szkolenia

maria
kłym-guba

Psycholog, terapeutka, promotorka zdrowia psychicznego. Specjalistka  w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła studia doktoranckie z zakresu psychologii rozwojowej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

agnieszka siedler

Psycholog, diagnosta i terapeuta. Specjalistka w zakresie zaburzeń ze spektrum autyzmu. Absolwentka Psychologii Klinicznej oraz Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie SWPS. Absolwentka III-stopniowego kursu Stosowanej Analizy Zachowania (ABA).

zuzanna forszpaniak

Oligofrenopedagog, lektor języka polskiego,  terapeuta i diagnosta SI, logopeda. Wieloletni praktyk, pasjonatka pracy z dziećmi oraz pomysłodawczyni i twórczynią kreatywnych rozwiązań terapeutycznych, pomocy dydaktycznych i narzędzi wspierających diagnozę.

anna
zuchora

Pedagog, logopeda, neurologopeda. W pracy zawodowej zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną dzieci z dyslaliami, opóźnionym rozwojem mowy, a także organizowaniem kształcenia specjalnego, diagnozą i terapią dzieci z różnego rodzaju wyzwaniami rozwojowymi.

dagmara
kocik

Psycholog, pedagog specjalny, terapeutka. Bajkoterapeutka kliniczna, muzykoterapeutka oraz dramaterapeutka. Korzysta z metod bajkoterapeutycznych na co dzień pracując z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. 

Ewa Jagodzińska - Piekarniak

Dietetyk medyczny, psychodietetyk. Absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Dietetyka oraz podyplomowych studiów Psychodietetyka oraz Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie. Dietetyk polecany przez Fundację Insulinooporności.

recepcja

Ingrid Płoska

Aleksandra Urbanowicz

Maja Ziółkowska

Joanna Kliber