Aleksandra Blicharska

aleksandra blicharska psycholog psychoterapeuta

Psycholog, terapeuta. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia ze specjalnością Psychologia Kliniczna i Zdrowia. Aktualnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie Poznawczo-Behawioralnym oraz studiów podyplomowych z zakresu Neuropsychologii Klinicznej i Diagnozy Neuropsychologicznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. 

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała m.in. na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Vertimed, na Oddziale Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego oraz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Akcemed. Obecnie pracuje w Klinice Rehabilitacyjnej w Międzylesiu na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej. Stale podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej. Pracuje z pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Wspiera osoby doświadczające kryzysu emocjonalnego oraz trudności w relacjach.

W Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO prowadzi konsultacje oraz psychoterapię osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Wróć do zespołu: Nasz zespół

Zobacz również: 

Oferta dla dorosłych

Cennik

Psychoterapia