Joga na dobranoc

Joga na dobranoc oferuje miękkość, rozluźnienie i reset po długim dniu.  Zajęcia łączą elementy jogi dla kręgosłupa oraz jogi regeneracyjnej (yin&nidra). Skierowane są do osób szukających wyciszenia i spokoju. To seria łagodnych asan tonizujących kręgosłup połączonych z technikami oddechowymi. Odnajdziesz tu przestrzeń do pracy z ciałem, tak, by systematycznie zwiększać jego mobilność i swobodę ruchu.
Praktyka skoncentrowana jest na spokojnym i uważnym niwelowaniu skutków obciążeń statycznych kręgosłupa i okolicznych struktur, spowodowanych siedzącym i szybkim trybem życia w dużym mieście. To okazja do ukojenia układu nerwowego poprzez praktykę paranayamy i długi relaks przy dźwiękach dzwoneczka Koshi każdorazowo stanowiący końcową część zajęć. Praktyka jest łagodna, towarzyszy jej spokojna muzyka, która korzystnie wpływa na odprężenie umysłu i zakotwiczenie się w „tu i teraz”.


Agnieszka Pieczerak

Jestem nauczycielką vinyasa i yin jogi. Kurs nauczycielski RYTT200 (Register Yoga Teacher Training 200h) akredytowany przez międzynarodowe stowarzyszenie nauczycieli Yoga Alliance zrealizowałam w Astanga Yoga Studio w Warszawie. Po jego ukończeniu wciąż nieustannie się rozwijam i doskonalę umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z zakresu bezpiecznej pracy z ciałem (m.in. Bezpieczna joga: korekty i kontuzje z Małgorzatą KobusAnatomia jogi: wyprawy anatomiczne  z z Małgorzatą KobusBezpieczne i efektywne wygięcia z Magdaleną Gebert i in.). Kieruje się poczuciem, że joga to historia na całe życie, oferująca niekończące się możliwości eksploracji. Ruch w formie różnych aktywności takich jak taniec, akrobatyka sportowa i stretching był obecny w mojej codzienności odkąd pamiętam. Niezwykłą szansę na połączenie satysfakcjonującej dawki fizycznego zmęczenia z praktyką uważności i wyciszenia odnalazłam w jodze, która pojawiła się w moim życiu 10 lat temu. Na zajęciach pragnę tworzyć przestrzeń, w której każdy uczestnik może skontaktować się ze swoim ciałem i skoncentrować się na jakości oddechu. Dużą uwagę przykładam do przejrzystości w komunikacji z moimi uczniami, bezpieczeństwa i uważności na indywidualne potrzeby uczestników oraz życzliwej atmosfery. Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku inżynieria środowiska. Zapraszam na zajęcia, na których będę towarzyszyć Ci w podróży, którą może stać się dla Ciebie joga.

Wróć do zespołuNasz zespół

Zobacz również: 

Oferta dla dzieci

Oferta dla dorosłych