Irena Lengiewcz

irena lengiewicz psycholog

Psycholog, terapeuta TUS. Ukończyła 5 letnie studia psychologiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej na specjalizacji psychologia kliniczna. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi jako stażystka w Ośrodku Pomocy Społecznej dzielnicy Bemowo, w ośrodku wsparcia dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej “Tęczowy Uśmiech”. Pomagałam również osobom doświadczającym kryzysu suicydalnego w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Doświadczenie z dziećmi zdobywałam głównie w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie pracowałam w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Pracowała również w Stowarzyszeniu Lambda, gdzie jako psycholog wspierała osoby ze środowiska LGBT+. 

Aktualnie pracuje w dwóch szkołach publicznych na Warszawskiej Pradze, wie więc z jakimi trudnościami mierzą się w szkolnictwie zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

Ukończyła Szkolenie TUS w Centrum Szkoleniowo -Terapeutycznym Sens. Dodatkowo wiedzę teoretyczną pozyskiwała biorąc udział w szkoleniach prowadzonych m.in. przez Centrum Psychologiczne Psychotesto, Poradnię Psychomedic itp. 

W Centrum INDYGO prowadzi wsparcie psychologiczne dzieci oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców